מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

לאולד סקול - יש עם מי לדבר

03-5757629

מדריך להיות יועצ/ת זוגיות

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

מדריך להיות יועצ/ת זוגיות

מדריך חינם
איך להפוך ל -

יועצי זוגיות, הורות ומשפחה,
עם הכנסה של 20,000 ש"ח
בתוך שנה !

נגן וידאו

רוצים לדעת אם גם אתם יכולים
להפוך ליועצי זוגיות מבוקשים ?

קיבעו כאן ביומן שיחת הרשמה לקורס
ואז השיבו על מבחן ההתאמה למקצוע –
יועצי זוגיות, הורות ומשפחה
ובשיחה תקבלו חינם את
האבחון של פסיכולוגית תעסוקתית !

עדויות בוגרים ובוגרות

סיגל בק

ללמוד זוגיות זה עמוד התווך שלנו. זה הדבר הכי חשוב - זה בית והמשפחה. משם אנחנו צומחים. מאז סיום הלימודים בשנת 2013, לקחתי את השליחות בשתי ידיים ואני עושה חיל. אני מטפלת יחסות פרו זוגיות, הובלתי ועודני מובילה זוגות לחיות בזוגיות טובה בהסתמך על הדיפרציולוגיה. גם אני עצמי ממשיכה ללמוד כל יום מחדש את התורה עצמה ובזאת אני מחזקת את הזוגיות שלי, את הבית שלי. המון תודה למכון לה-וידה, לרן ולרונית, שמלווים אותי עד היום. זאת משפחה חמה ואני ממליצה בחום.

סיגל בק

מורן לופן

הקורס הזה הוא באמת ברמת המשנה חיים. אין שבוע שאני לא חוזרת לחומר ולומדת. בכל פעם אני מופתעת ומתרגשת מחדש, כאילו זוהי הפעם הראשונה וזה מדהים. כשהתחלתי ללמוד, הרגשתי מבולבלת וכועסת, אבל משיעור לשיעור התהפכתי וכבר השתוקקתי להמשיך. הקורס השפיע עלי מאוד מבחינה זוגית, כי ידעתי איך להתקרב. הוכחתי הבנה עמוקה של מה שרק עכשיו למדתי. הקורס היה קודם כל חקר זוגיות אישי. מרגע שסיימתי את הקורס הנפלא הזה, התחלתי לפרסם את עצמי כיועצת זוגית ומאז זהו מקור הפרנסה שלי.

מורן לופן

עו"ד אורי שבטאי

אין לי מילים לתאר את חוויית הלימוד שלי בקורס יועצי זוגיות אצל רן ורונית במכון לה-וידה לפני כמה שנים. באתי לקורס עורכת דין ומגשרת ויצאתי מהקורס יועצת זוגית תותחית וזהו הכובע המרכזי שלי. זהו סיפוק אדיר לראות כמה הידע הזה (הדיפרנציולוגיה) יכול לשנות חיים אצל זוגות הלקוחות שלי, כי מבחינתי אין אדם שפטור מללמוד את הדיפרנציולוגיה למען עצמו וכפועל יוצא להדביק בחסד את היקרים לו.

עו"ד אורי שבטאי

אלכסנדרה אגריסי

לימודי הזוגיות שינו אצלי מקצה לקצה את ההתנהלות הבינאישית שלי. תפיסת העולם שלי השתנתה. לאט ובהתמדה הפנמתי את הדיפרנציולוגיה המרתקת. לא פספסתי אף שיעור שהיה כל כך אינטלגנטי ומעניין ושעורר בי המון מחשבה. הדיפרנציולוגיה הפריכה את כל מה שהייתי בטוחה, שככה זה. התפטרתי מהעבודה כדי לעסוק ביעוץ זוגי. אני מקיימת את היעוד שלי בעולם הזה.

אלכסנדרה אגריסי

יוסי ניסנבויים

בכל פעם שהגעתי לכיתה הרגשתי יום חג, בלצלול אל מהות הזוגיות. סיימתי את הקורס לפני 7 שנים. ביום יום כמו אצל כל זוג גם בזוגיות שלי ישנם קשיים והתשובות הנכונות בכף ידי והן תורמות לעיקר השקט שיש לי בזוגיות ועוד יותר חשוב, להתפתחות הזוגיות. פיתחתי סדנא לבני נוער, אותה אני מעביר יותר משנתיים בבתי ספר תיכוניים. הדיפרנציולוגיה היא הבסיס המוצק לסדנא. כל בוקר אני קם לעסוק בשליחות שלי ואין סיפוק גדול מזה.

יוסי ניסנבויים

אורלי גל

הלוואי שהייתי מקבלת, כשנכנסתי לשירות קבע, את הקורסים של מכון לה-וידה בעיקר בזוגיות. זה יותר חשוב ממקצוע. אפילו בגילי המופלג אני לומדת בשקיקה ומופתעת לגלות, שזה לא נכון בזוגיות ש - "אין חכם כבעל ניסיון".

אורלי גל

קריירה רצינית ומכובדת
בייעוץ זוגי מחכה לכם !

הזמינו כאן שיחת הרשמה לקורס
ואז השיבו על מבחן ההתאמה למקצוע
יועצי זוגיות, הורות ומשפחה.
וברישום תקבלו חינם את
האבחון של פסיכולוגית תעסוקתית !

היעוד שלך קורא לך

נחזור אליך בווטסאפ ובמייל. השיחות מתואמות.

נגישות

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

לאולד סקול - יש עם מי לדבר

03-5757629

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

Call Now Button