מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

לאולד סקול - יש עם מי לדבר

03-5757629

קורס יועצי זוגיות, הורות זוגית ומשפחה

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

קורס יועצי זוגיות, הורות זוגית ומשפחה

קורס
יועצי זוגיות,
הורות ומשפחה

קורס יועצי זוגיות, הורות ומשפחה

יועצי המכון מוסמכים במדע הדיפרציולוגיה,
פרי מחקר בינלאומי מקיף ושלם.
הקורס בחסות אונ' ניו-יורק.
התכנית פעילה במשרד החינוך.

בואי לחוות 2 שיעורים פרונטלים
בתשלום ראשון ובלי התחייבות.

חיכיתי לשיעורים

התוכנית להכשרת יועצי זוגיות, הורות ומשפחה

תוך 10 חודשים אתם תהיו יועצי זוגיות, הורות ומשפחה ותשתלבו במקצוע לנשמה ממקום של שליחות, המסב סיפוק עצום עם כושר הכנסה גבוה (במקביל לקריירה הקיימת או כקריירה עיקרית או כתוספת מקצוע לבעלי מקצועות משיקים – חינוך, משפטים, טיפול, אימון)

זהו מקצוע יוקרתי בעל ערך משולש בעבורכם - 

תעצבו ותכוונו את חייכם בזכות מדע הדיפרציולוגיה עם כלים אפקטיביים בנושא החשוב ביותר בעולם - המשפחה שלכם עם כל מערכות היחסים שבתוכה, ובראשם, הזוגיות וההורות, שמשתלבים יד ביד בהרמוניה.

תאבחנו, תדריכו ותכוונו את חייהם של הנועצים שלכם, בזכות מדע הדיפרציולוגיה, עם כלים אפקטיביים, כך שכל מערכות היחסים במשפחתם ישגשגו ובראשם הזוגיות וההורות, יד ביד בהרמוניה.

איתנו יש לכם אפשרות מעשית בדרך המלך לבנות קריירה מתגמלת עם הכנסה יפה (כהכנסה יחידה, עיקרית או משלימה).

מדוע להצטרף דווקא אלינו ?

פריצת דרך בהבנת המהות של הזוגיות. האבחון הנכון באמת (לא פסיכולוגי) על סמך מדע הדיפרנציולוגיה.

25% מהשיעורים (כל שיעור רביעי) הינם שיעורים פרקטיקום. סימולציות חיות של תרחישי יעוץ זוגי.

בנוסף ל 20 שיעורים חיים, כחלק משלים לומדים גם באון ליין מספריה של הרצאות מוקלטות וערוכות.

הקורס בחסות אונ' ניו-יורק. התעודה בינלאומית, בחתימת פרופ' צימרמן. מוכרת בכל מוסדות ישראל.

לה-וידה מפרסמת אישית את היועצים החברים באיגוד שיר"ז והקליניקה שלהם עמוסה בזוגות.

למתחילים בקריירה - סטאג' בונה ביטחון עם לקוחות משלהם, בליווי צמוד של מנהל הקורס.

הצגת תכלית

הצעד הראשון בדרך לקריירה עם שליחות

היועצים שלנו איתנו תמיד

ראשית חוכמה בבית פנימה ואז מצליחים בחוץ

הללו שמזה זמן רב רוצים להיות באמת נאמנים לעצמם, יש כאן הזדמנות פז לעשות זאת. זוהי ההזדמנות ב ה' הידיעה להיות יועצי זוגיות שיצילו משפחות מהתפרקותן, כי זהו הדבר הכי חשוב בעולם. בואו להצטרף ולעבור את התוכנית שלנו להסמכת יועצי זוגיות, הורות ומשפחה, הפועלת ברציפות משנת 2013 וזאת מבלי לוותר על הקריירה הנוכחית שלהם, גם אם אין למקצוע שלהם שום זיקה לתחום. זוהי הזדמנות של ממש לממש את עצמכם בכך שתייעצו לזוגות, איך לצאת ממעגל האיבה ולפתוח במעגל של אהבה ברצון.

אנשים מגיעים להכשרה שלנו קודם כל מהסיבה הזו – הם מבקשים ללמוד ולרכוש כלים פרקטיים על מנת להתמודד בהצלחה עם אתגרים אישיים, בזוגיות שלהם, בהורות ו/או בזימון זוגיות ו/או במערכת היחסים מורכבת פרק ב' שלהם. רק לאחר שהם הפנימו את הידע אל תוך חייהם שלהם ומתוך כך השתכנעו בעוצמת הידע שרכשו בקורס, או אז הם בוחרים לעשות מזה קריירה.

ישנם כמובן גם כאלה, שמגיעים מלכתחילה, בכדי לרכוש מקצוע לחיים עם השפעה, עם ערך מוסף, עם משמעות ועם פוטנציאל הכנסה גבוה. מסלול ההכשרה וההסמכה שלנו יקפיץ אתכם לעמדה בה תהיה לכם השפעה מכרעת על חייהם של זוגות (כמו גזע עץ, הנושא את ענפי המשפחה) ובזאת תממשו את היעוד שלכם (בשביל הנשמה), מבלי לסכן את העבודה הנוכחית.

מי שזורם לו בדם להיות מטפל ו/או יועץ ו/או מנחה, לא יכול לחיות יום אחד מבלי לעזור לאחרים להתקדם ומבלי להעצים את הסובבים אותו, במיוחד כאשר מדובר בנכס הכי משמעותי בחיינו – הבית שלנו – המשפחה שלנו, שבמרכזה זורחת שמש הזוגיות שלנו.

3 סיבות מוחצות להיות איתנו
יועצ/ת זוגיות, הורות ומשפחה

סיבה 
#1

הידע הנהדר לחולל שינוי מבורך בחיים של המשפחות של הזוגות.

כמה טוב להיות חלק ממשהו גדול יותר מעצמנו. להתגשם ביעוד שלך. יותר מעוד עבודה, מעוד פרויקט, מעוד מטלה יומית. בכל זוג (ובעצם זאת משפחה) להטביע חותם – לחולל  שינוי בחייהם. לקום בכל בוקר בדחף של שליחות לחיים מלאי טעם, סיפוק וחשיבות. לדעת שהידע והכלים שהקנינו לכם בקורס,  יחוללו נפלאות לטובת הזוגות הלקוחות, הילדים שלהם, מחר ולאחרית הימים.

סיבה 
#2

הידע הנהדר לחולל שינוי מדהים בחיים שלנו האישיים והמשפחתיים.

במהלך קורס יועצי זוגיות, הורות ומשפחה, תלמדו ותפנימו את מדע הדיפרנציולגיה עם סט מפתחות מאסטר שמייד ישפיעו עליכם אישית. לכולנו יש חיים אישיים מאתגרים. הידע ודרכי הפעולה שתרכשו בקורס יקנו לכם את היכולת להתמודד עם כל אתגר, דילמה ומורכבות הקיימות בכל מערכת יחסים. תעודת ההסכמה שתקבלו בסוף הקורס, ערכה יהיה גדול בהרבה מעוד תעודה, התלויה על הקיר, כי התעודה שלנו גם מטעם אונ' ניו-יורק בחתימת פרופ' צימרמן.

סיבה 
#3

אתם תמשיכו איתנו בפרסום שלכם, גם כשכבר תצליחו ותתבססו, בקצב הנכון לכם בענף רווחי, שרק צומח.

מכון לה-וידה מוביל בעוז קרב על התודעה הציבורית לחשיבותה של זוגיות אחת, כיסודות הבית של המשפחה כולה. בכך מזרים ביקוש רב ליועצים וליועצות של מכון לה-וידה. בהכנסה של מאות ש"ח לשעה, מגיעים להכנסה של עשרות אלפי ש"ח בקליניקה פרטית. התפוסה בקליניקה תהיה מלאה, עקב הצורך ההולך וגובר ליעוץ זוגי, ליעוץ הורי וליעוץ משפחתי, בכל יום שעובר בעולמנו הטכנולוגי, הדינמי והמתפתח. תעודת ההסכמה שלנו במדע הדיפרנציולוגיה שמה דה-פקטו את היועצים והיועצות שלנו מעל המטפלים, הפסיכולוגים, המאמנים והרבנים גם יחד.

למי מתאים הקורס ?

לאיכפתיים, שנוגעת בנפשם מצוקת הזוגות, החדורים בתחושה של שליחות.

לבעלי ניסיון חיים רלוונטי.

כתוספת הכנסה לפנסיה או למשכורת.

לבעלי דחף מובהק לטפל ו/או ליעץ.

לאנשי מקצוע בתחום משיק כמו חינוך, טיפול או אימון אישי.

בסיום פרק מקצועי ובשלב של הסבה מקצועית.

כאשר נמצאה התאמה טובה למקצוע, באבחון של פסיכולוג תעסוקתי.

מדוע בחרנו דווקא במכון לה-וידה ?

לזכותך, על חשבון הבית, אבחון מפורט,
מדוייק ומהימן של פסיכולוגית תעסוקתית.

האבחון על ידי פסיכולוגית תעסוקתית של מכון חיצוני.
המבחן הוכיח את עצמו מעל ומעבר, כמדויק, מקיף ומשקף נאמנה את דמותך.
את תודי בכך בדיעבד, לכשתשמעי את האבחון, ככתבו וכלשונו.

הערה כללית –
כל התשובות נכונות ואולי יותר מתשובה אחת קולעת ונכונה לך אישית. לגיטימי לנסח תשובה, כשאף אחת מהאפשרויות אינה נכונה לך אישית.

מה כוללת התוכנית ?

חלק 
א'

ראיון אישי

ראיון אישי עם רן דניאל, מתוקף תפקידו כמנהל הקורס, על מנת להכיר אותך ולוודא, שאכן נכון בעבורך לעסוק במקצוע שלנו. ישנה חשיבות מכרעת להתאמה למסלול הלימודים, ליכולות האישיות, לדחף הפנימי בנכונות מלאה. איכות החניכים, חשובה מאוד לדינאמיקה הקבוצתית.

בדיוק מהסיבה הזו אנחנו גם מעניקים לכם וודאות. היה ומסיבה כל שהיא במהלך הקורס, תרצו או תאלצו לפרוש, פשוט תפסיקו לשלם את יתרת התשלומים – היו כלא היו. מה שהיה היה. עם הפנים קדימה. בלי אותיות קטנות ובלי שאלות. עם חיוך וחיבוק.

חלק 
ב'

בחינת התאמה למקצוע

בהשקעה גדולה של עבודה משותפת עם מכון פיל"ת, פותח מבחן התאמה קצר אך מקיף ומדוייק למענכם. השיבו מכאן על המבחן. זה כדאי, במיוחד כי האבחון על חשבוננו. מייד לאחר הראיון האישי, המבחן ימסר לאבחון של פסיכולוגית תעסוקתית. בחלוף יומיים, האבחון ימסר לכם אישית מפיו של מנהל הקורס. כבר בשלב הזה, ישנם כאלה הנמנעים מלהשיב על המבחן וזה חבל, כי החוויה הקולקטיבית של כל אלה, ששמעו את האבחון שלהם, היתה תדהמה ופליאה.

חלק 
ג'

במהלך הקורס - הכשרה והסמכה

לומדים את מדע הדיפרנציולוגיה, ב 20 שיעורים (120 שעות א') כבסיס מקצועי רחב ומוצק, מתוכם 5 שיעורי פרקטיקום של תרחישי יעוץ לפנויים או גרושים, לזוגות בפרק א', לזוגות בפרק ב', לזוגות במשבר כלכלי, במשבר בגידה, במשבר בריאות, במשבר אמון וכו'…  במהלך הקורס, כך מעידים כל הבוגרים שלנו, הם חוו מהפך דרמתי בתודעתם ומתוך כך שינו כהלכה את חייהם. לאור הנלמד בקורס, על ההבדל התהומי (ב 180 מעלות) בין עולם החסד לבין עולם הדין, מה בונה ומחזק את היחסים ואיך נמנעים מלקלקל אותם, הם בחנו מחדש את עצמם כהורים וכבני זוג, האסימונים נפלו בשרשרת והריביזיה בדרכם לא איחרה לבוא. כחלק בלתי נפרד ואפילו חיוני, לומדים את שיעורי הקורס גם בספרית VOD הנתונה לכם 24/7. זה כיף גדול להקשיב להרצאות ולמקבל בנסיעות, בפעילות גופנית ובעבודות הבית. רבים מחניכי הקורס העידו שזה יותר טוב מלשמוע מוסיקה אהובה. אחרון חביב וגם חשוב – תקבלו את ספר הדיפרציולוגיה ואתם תקראו אותו בשקיקה. רבים מחניכי הקורס וגם מהיועצים הוותיקים העידו שהספר נמצא על השידה ליד המיטה ואותו הם קוראים וקוראים שוב ושוב.

חלק 
ד'

במהלך הקורס - מיומנויות ופרקטיקה

מתרגלים סט כלי מקצוע של יועץ / מדריך / מנחה של פרטים וזוגות. מקבלים מצגת של סדנת זוגיות מצליחה. מתרגלים את השיחה הראשונה עם לקוח פוטנציאלי. לומדים איך לתת לו עצה טובה בהצעה משכנעת, כך שיבחר להיות לקוח. מנתחים הרבה תרחישי יעוץ מכל קשת המצבים ובני האדם. לומדים מהם קשיים טבעיים להבדיל מהתנהגות פסולה וקלוקלת. לומדים מהי טובת הילד (בניגוד לדיעה הרווחת) כך שיצמח לממש את עצמו במלוא כוחו, כחלק אינטגרלי במשפחה שצמח בה ובמשפחה שיוליד ויגדל בעצמו. לומדים איזו תקשורת תיתכן (בניגוד לדיעה הרווחת) בין בני זוג כל כך שונים. את הידע הזה תיקחו גם לחיים הפרטיים שלכם. כל הסובבים אתכם יושפעו מיכם לטובה ולברכה.

חלק 
ה'

פרסום & סטאג' התמחותי בדרך המלך

להבדיל מכל המכללות בכל המקצועות רק לנו יש מח' פרסום מצטיינת המשרתת נאמנה את לקוחותיה הקבועים. בין לקוחות גם היועצים הכי וותיקים שלנו (משנת 2014). אנו מפרסמים בפייסבוק בתקציב אישי זעום, המניב זרם עיקבי של מתעניינים ביעוץ זוגי. כשתחליטו להצטרף למערך השיווק שלנו, תקבע לכם פגישה ייעודית עם מנהלת הפרסום שתדע לשקלל את המקצועות שלכם ולדייק בעבורכם את קהל היעד שלכם. אפשר להתמקד בסינגלים צעירים. בסינגלים לקראת פרק ב'. בזוגות צעירים. בזוגות וותיקים. בזוגות פרק ב'. ממגזרים שונים (חילוני / דתי / יהודי / לא יהודי / להט"ב וכו'). אתם כלקוחות שלנו וכיועצי זוגיות פעילים ועצמאים עובדים עם כל כלי הטכנולוגיה שלנו (המערכת הכי מתקדמת שיש). בסטאג' מנהל הקורס חונך אישית את היועצ/ת המתחיל/ה, בכל פרט, קטן כגדול, הלכה למעשה. יחד הם מייעצים לזוג אחד או שניים (קליינטים אמיתיים – שמשלמים) במטרה לבסס את הביטחון העצמי של היועצ/ת. הסטאג' מסתיים רק כאשר היועצ/ת בוחר/ת לסיים. ההשתייכות שלכם למכון לה-וידה ממתגת אתכם גבוה. מוסיפה לכם יוקרה כבר מההתחלה. ההצלחה מובטחת למתמידים. כי מכון לה-וידה הוא בית. אנחנו משפחה באמת. כי נאה דורש נאה מקיים. את המשמעות האמיתית של המשפט הזה תרגישו מרגע שתהיו חניכים בקורסים שלנו. בסוף ההכשרה, תצטרפו אוטומטית וחינם לאיגוד המקצועי שלנו – איגוד שיר"ז, שהוקם ע"י מכון לה-וידה וכבר הוא הגדול בישראל. 

חלק 
ו'

לבנות את העסק בהתמדה.
ההצלחה מובטחת למתמידים.

אנחנו פותחים את הקורס ליועצים שלנו לכל החיים. חלקם עשו לעצמם נוהג ללמוד בקורס המתגלגל שלנו בלי הפסקה. לספוג עוד תוכן עם ערך מוסף. כאשר היועצים שלנו מתבססים ונהנים משם טוב והצלחה, חלקם בוחרים לשווק איתנו (הרי יש לנו מח' פרסום) קורס מקומי משלהם לקהל שלהם. יש למכון לה-וידה תוכנית פעילה במשרד החינוך המקנה ליועצים שלנו גושפנקה לקבל בשעות הערב כיתה באחד מבתי הספר בסביבתם. את המצגת של הקורס הם מקבלים מוכנה (בהלימה כמובן לאשר למדו בקורס). עוד ראש רווח טוב שמהדהד בסינרגיה עם היותם יועצי זוגיות. הלקוחות של הקורס המקומי הופכים להיות לקוחות של יעוץ זוגי וגם להיפך.

מכון לה-וידה נוסד לפני 20 שנה ומתכוון למלא את יעודו ואת שליחותו לדורי דורות.

היעוד שלך קורא לך

נחזור אליך בווטסאפ ובמייל. השיחות מתואמות.

היועצים המעידים על הצלחתם

אין כמו להיות יועצ/ת זוגיות,
הורות ומשפחה איתנו בלה-וידה

תעודה בהכרה בינלאומית ובהכרה הממסדית בישראל. מטעם מכון לה-וידה יחד עם נותן החסות הנפלא שלנו - ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק & פרופ' יונתן צימרמן.​

אחוזי הצלחה יוצאים מהכלל ליועצים שלנו עם הלקוחות שלהם בזכות הרלוונטיות המרכזית של מדע הדיפרנציולוגיה.

התכנית שלנו להחדיר את לימודי הזוגיות וההורות לבתי הספר פעילה במשרד החינוך מאז שנת 2016.

המטרה מובטחת - להיות יועצת נישואין, בעסק מכניס משלך! זוהי אינה הבטחה בעלמא, משום שיש לנו מחלקה, המפרסמת כל יועץ ויועצת ולכן הפרנסה בשפע.

גב מקצועי חינם לכל היועצים שלנו, בלי יוצא מהכלל, לתמיד.

מדעי הזוגיות

מדע הדיפרנציולוגיה
פרי מחקר בינלאומי

הגדרת טבעו המיני מנטלי של האדם.

הרכב כל כוחות הדחף (מיני | רומנטי | אינטימי | הורי | פרנסי ועוד). בני הזוג בהכרח שונים מאוד. השונות כמנוע צמיחה זוגית. השיוויון דיפרנציאלי (לא סימטרי). סולם ערכים אישי - להיות בן אדם. נשיות & גבריות.

סביב בני הזוג - כל העולם כולו

כולל את כל העולם כולו, סביב בני הזוג - עם הוריהם, בני זוג לשעבר, ילדים שנולדו לפני שהכירו, הילדים שלהם, החברים ובכלל. זוגיות בריאה - מזינה. זוגיות חולה - מרעילה.

קשיים טבעיים להבדיל מהתנהגויות פסולות

הקשיים הטבעיים מובנים בכל זוגיות ואינם ברי תיקון. יש לשרש התנהגויות פסולות, שמקורן תמיד מעולם הדין. הזוגיות כזירה האולטימטיבית להתפתחות רוחנית.

האדם נע בין עולם הדין לבין עולם החסד

הידע שנקנה לכם אינו שיטה ו/או גישה ו/או אמונה אלא בסיס מוצק ושלם לכל בני האדם באשר הם, בהלימה עם אורחותיהם. מקיף את כל כללי החסד להבדיל מחוקי הדין.

המדע כלל אנושי - אוניברסלי

הקורס אינו סקטוריאלי והינו כלל אנושי - אוניברסלי. לכל בני הדתות. לכל הגזעים. לכל התרבויות ולכל המינים.

מהפך בחיים בקפיצת מדרגה רוחנית

קפיצת מדרגה רוחנית בזכות תיקון עצמי מהותי, המעמיק את היחסים. תהליך אישי וזוגי של החכמה, במרחב של שלום ובטחון.

מה לומדים בקורס ?

תוכנית הלימודים

זוגיות בשגרה | תיבול השגרה בפתיחות | אמון מתוך אמונה | חירות אחראית

תכלית השגרה לשלומה של הזוגיות. הכרת חוקי הכבידה של הזוגיות – האיזון העדין של אחיזה הדדית, תוך מתן אמון מתוך אמונה, בלכבד את האוטונומיה של בן הזוג, ביחסיו ההדוקים עם רבים. נקודת האיזון של חירות מול אחריות / פתיחות והעזה מול ריסון מאופק. הגדרת הזכויות של בן הזוג. הבוגד מול הנבגד – בצומת החלטה גורלית – הזוגיות תתחזק או תתפרק?

הפכים - משלימים ומכילים | עיקרון שביעות רצון | התפתחות אישית | הורות א-סימטרית

עובדה מוצקה – ההתאמה של בני זוג הינה מועטה – תכלית ומשמעות. זיהוי ומיצוי היתרון שבחסרון. זיהוי מלכודת הציפיות. אופן הידוק החיבור. אופן הסנכרון. משמעות הדיון המחכים והמקדם להבדיל מהתנצחות קיבעונית ומסכסכת. מהות התקשורת ותכליתה המעשית והמקרבת, תוך התעלות (עד כדי התעלמות) על הבדלי הסגנון והתרבות. משמעות השת"פ – האינטרס המשותף – יד אחת – שלילת המו"מ. משמעות הזוגיות להתפתחות האישית – במידות ובהישגים. טובת הילדים לינוק מחכמת היד הרכה המעצימה את חכמת היד הקפדנית והמחנכת. האימהות בסינרגיה עם האבהות. ההורות המשולבת, כשניים המנגנים יחד יצירה הרמונית עם כינור ומצלתיים.

במיקוד נשי - ערכי הנשיות והגבריות | ניהול הזוגיות | יזם הילודה | הורה עיקרי | אחריות עודפת

רונית הנשית מבארת ומבהירה כיצד חיים יחד בזוגיות בני אדם שונים כל כך, בשיוויון ערך האדם מצד אחד, אך בחלוקת תפקידים, הנגזרת באופן אובייקטיבי, מתוך טבעם המיני מנטלי, דרגת מודעותם הזוגית ודרגת הדחף ההורי המושל בהם, מצד שני. הדברים אמנם נלמדים בכל השיעורים בהם רן דניאל המרצה, אך מפיה של גברת הינם משכנעים שבעתיים באמיתותם המוחלטת ובהיותם נאורים.

גירושין חד צדדיים | איחוי הזוגיות והמשפחה | גירושין כפויים

ניתוח עילות סרק (קשיים טבעיים מובנים בזוגיות כדרך הטבע) לגירושין – גירושין בהעדר הצדקה לצוו הריסה לבית. ניתוח העילות לשלילת הזכות לאהבה רומנטית ולזוגיות. כורח הגירושין – הצלת האחד מעוולות האחר, כוחני הכופר בערכים. אבחון שורש הבעיות ברובד העלום. המענה ההולם לתחושות התסכול והמירמור שטעות ביסודם, באי הבנתם, תפיסתם, גישתם והתייחסותם לעצם הדברים. הטיפול בסכנת הפזיזות. איחוי הזוגיות בשלשה שלבים.

שקר הפנטזיה | הבלי הריגושים | דין החרדות והפגיעות | לקראת זוגיות | התנסות חוויתית בעומק הנשמה

בחורה / גברת | בחור / גבר. שלבי ההתפתחות. על התשוקה הבוערת לריגושים ופנטזיות, בניגוד גמור לאהבה התבונית. על הקושי שבפגיעות ועל השיתוק שבפחדים.  יחסי חמות – רעיות הבנים. לקראת זוגיות – לפרוץ תקיעות – אורח חיים שמזמן זוגיות. שיעורים רוחניים בזוגיות. זיהוי מקור הקושי האישי. הזוגיות כמרחב חיוני לצמיחה אישית. לקיחת אחריות וגדילה רוחנית מתוך הקושי הפנימי – להעניק לעצמי את מה שחסר בי. לגדל את עצמי להיות אדם של חסד. למלא את המחסור שבנפש. התנסות חוויתית בעומק הנשמה.

אהבה רומנטית - הממשית בניגוד למפונטזת | משחקי חיזור

הבנה עמוקה של ההבדל התהומי, בין אהבת אמת רומנטית ברת קיימה, מתוך שיגרה בריאה וממשית, לבין התאהבות קלת דעת, בת חלוף, בהשפעת הפנטזיה – הכרת הסימנים וההשלכות. השמירה על יסודות הבית, הנשען על יציבות נינוחה אל מול סכנת הפנטזיה המרגשת. משחקי החיזור – תכלית קיומם. השחקנים. כללי המשחק.

זיווג ראוי | חוקי המשיכה | אהבה תבונית

הגדרת בן הזוג הראוי לזוגיות. הגדרתה של אהבה תבונית ובה מקומה של המשיכה בתהליך בחירת בן הזוג ומשמעותה בשגרת הזוגיות. אופן הזיהוי של הפתיינים. המרה בחוקי המשיכה של מתפתים סדרתיים לזימון ובחירה מודעת של בן זוג אחד מני רבים מהאטרקטיביים בהגדרתם, רק מתוך הכרות מעמיקה.​

ברית הזוגיות | חוקי היסוד | יחסים אסורים | יחסים בריאים​

על בסיס ערכים מוחלטים, עליהם אין עוררין, במסגרת חוקי הפיזיקה של הזוגיות, מעמיקים את היחסים עם בן זוג ראוי. עשה ואל תעשה על בסיס חוקי הפיזיקה של הזוגיות – כוחות הבניה מול כוחות ההרס. ידיעת הזוגיות קריטית לנהיגה אחראית ובטוחה של בני הזוג את עצמם וילדיהם. הכרה חיובית בקשיים הטבעיים. משמעות ההתגברות על אתגר הקשיים טבעיים, כמנוף לבניה שיטתית של הזוגיות. הכרה שלילית בהתנהגות פסולה. משמעות בלימת התנהגות פסולה, כתנאי לשלומה של הזוגיות.

תפיסת תפקיד היועץ - המנחה | התנסות חוויתית עם תת המודע

תפיסת תפקיד – הפרופיל של יועץ נישואין או מטפל מנטלי. מרכיבים אישיותיים. הנחיית קבוצות בתחום הזוגיות. סקירה של כלים מנטליים. הרצאה בפני קהל. התנסות חוויתית – קליטה מתת המודע באמצעות דימויים.

תיק סדנה - מבנה + נושאים לדיון | השיחה הראשונה עם פונה פוטנציאלי - מתן הצעה ותיאום ציפיות

סדנה מחזורית – יתרונות והבנת הפורמט. עקרונות השיחה הראשונה – פניה של הזדמנות לחיבור. איך לתת עצה טובה בהצעה משכנעת. הייעוץ בהכרה אובייקטיבית. תרחישי יעוץ – קשיים טבעיים / התנהגות קלוקלת. היתה או לא הייתה לבני הזוג זוגיות לגיטימית?

רגישות עצמית - הקושי הפנימי - המחסור שבנפש-נשמה

ישנם שרטונים אשר חבויים בלא-מודע ואנחנו מתנגשים בהם. אנו בזוגיות הדדית, בכדי לסייע בחשיפת הקשיים האישיים ולהעניק מרחב בטוח תומך ואוהב להתמודדות, חרף התסכול והאכזבה שגרמנו זה לזה. בן הזוג מעיר בנו את הרגישות העצמית. קושי פנימי נובע ממחסור נפשי-נשמתי לא מודע. התנהגות טובה נובעת ממהות יציבה מאוזנת ונכונה. לרוב נחוצה לנו חכמה גבוהה שתדריך אותנו לצאת מהקושי, מהמאבק, מחוסר ההבנה את עצמנו. כאשר נבין ונקבל את עצמנו כראוי (שלם שאינו מושלם), נוכל לקבל ולהבין את בן זוגנו. תפקיד היועצים-המטפלים (יועלים) לעזור לנועצים לפגוש את עצמם.

היזם - הורה עיקרי | המין - הרבה פחות זמין ומזמין​

משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור פריונם המנטלי (פער ניכר בדרגת הכמיהה לילד). השפעת הפריון המנטלי על חיי המין, משלב התכנון (לפני הריון) והלאה (בשגרת "גידול ילדים" ובשגרת "הילדים עזבו את הבית"). משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור רעבונם המיני. משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור צימאונם לאינטימיות. הקשר הסימביוטי בין האינטימיות, לרומנטיקה, ליחסי מין. משמעות קיום יחסי מין (שכיחות/איכות) לחוסנה/סופה של הזוגיות.

שיעורי תירגול - פרקטיקום. כל שיעור רביעי. 5 שיעורי פרקטיקום, שהם 25% מהקורס

פרקטיקום – תרחישי יעוץ – קשיים טבעיים / התנהגות קלוקלת. המרצה משחק כשחקן כל אחד מבני הזוג בגוף ראשןן. בתוך תרחישי הייעוץ – התמקצעות במתן דיאגנוזה ואבחון מדוייק. זיהוי שורש הבעיות. התהליך בשינוי מייטבי לבני הזוג עד לאיחוי הזוגיות. סריקה של קשיים טבעיים. שיחה ראשונה עם פונה. הצעה. תיאום ציפיות. העבודה הייעוצית עם נועצים.

נשיאת מכון לה-וידה
מאסטר בכלים מנטליים NLP
דיפרנציולוגית
יועצת זוגית לנשים ולנשיים

רונית אילברג מכהנת כפרזנטורית של מכון לה-וידה. מנהלת קורס מטפלים מנטליים NLP. מנהלת מח' הפרסום. 

בצעירותה רונית סיימה בהצטיינות תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים וכבר כיהנה בתפקידים שונים בהנהלה של בנק לאומי. על אף שזכתה להערכה עם שכר גבוה רונית פנתה לעולם הרוח, כי היעוד קרא לה.

רונית טוטאלית בהווייתה ולא עצרה, עד שהפכה בעצמה לאוטוריטה, המסמיכה מאסטרים בכלים מנטליים NLP וגם הפיקה 6 תקליטורי תרגול מנטלי NLP הנמכרים ביותר מסוגם עד היום בישראל. מהר מאוד נקשרו אליה אנשי רוח ומחקר מדעי, בעלי שם בינלאומי וביחד יסדו את מכון לה-וידה, ככוח עולה בתחום האימון בכלים מנטליים NLP אבל אלה לא נחו על זרי הדפנה וכמכון מדעי רציני ומכובד הובילו מחקר עולמי מקורי של יחסי המינים, שנחתם בתגלית מדהימה – מדע חדש – מדע יחסי החסד ובשמו הבינלאומי – הדיפרנציולוגיה. התברר מדעית, שהזוגיות במהותה העמוקה, מהווה את הבסיס לכל יחסי החסד.

רונית אילברג
מרצה בקורס

רן דניאל
מנהל הקורס

דיפרנציולוג חוקר | מרצה בכיר
יועץ זוגיות, הורות ומשפחה

רן דניאל מכהן כמנהל קורס "הוראה של זוגיות". מרצה משני בקורס "מטפלים מנטליים NLP". מרצה מוביל של מהות הזוגיות מטעם המכון בקרב אנשי מקצוע בארץ ובעולם. אסטרטג. מנהל פיתוח עסקי. מנהל פיתוח מערכות טכנולוגיות. מנהל תוכן. מנהל שיווק. מאמן מנטלי.

במסגרת מחקר בינלאומי מקיף, בהובלת מכון לה-וידה, כשהתוכן הלך והצטבר, כיהן רן דניאל במכון לה-וידה בתפקיד ראש צוות עיבוד והצלבת מידע, לזיקוק האמת העירומה והנאורה, מתוך הידע המצטבר ולחיבור חלקי התצרף המתגבש. כך היריעה התרחבה וכל החלקים בתצרף מצאו את מקומם, עד שנגלה תחום מדעי חדש, מדע יחסי החסד – הדיפרנציולוגיה (המקור לספר – "מהות הזוגיות"). רן דניאל מקפיד מאז לפעול כיועץ זוגיות (מעל 1,000 זוגות), הורות זוגית (אישית וזוגית) וגם כמטפל יחסות (היחס לאחר מתוך היחס לעצמי) פרו זוגיות. יו"ר שיר"ז (שיחת יעוץ ראשונה זוגית) איגוד יועצי הנישואין של מכון "לה-וידה".

המקצוע מכובד ומבוקש.
הביקושים ערים.
בלי גיל פרישה.
זה עסק טוב.

מח' הפרסום שלנו פועלת להביא בפרסום אישי לכל אחד מהיועצים שלנו את הקהל שלו. ישנם יועצים המלמדים זוגות צעירים (וגם פרק ב') את מהות הזוגיות בקורס מקומי (בערב – בתיכון מארח. התוכנית פעילה במשרד החינוך).

אנו גאים במח' הפרסום של היועצים

יועצים ויועצות משלנו מספרים על השינוי המבורך בחייהם

היכן ? מתי ?

כמה עולה?

כבר לא צריך לשלם מראש. גם אין שום התחייבות לשלם בדיעבד.
זה לא too good to be true כי זאת האמת – בלי טריקים ובלי שטיקים.

בואי להתנסות ב 4 שיעורים פרונטלים כמעט חינם –
2 בקורס זוגיות + 2 בקורס NLP בלי התחייבות.

את לא קונה חתול בשק. בתוך חודש, מבלי להתחייב, תשלמי מקדמה בסך 250 ש"ח ואז תשתתפי פרונטלית ב 4 שיעורים.

מתוך ההתנסות, את תבחרי באחת מ 3 אפשרויות –

1. ללמוד רק את הקורס להכשרת יועצי זוגיות, הורות ומשפחה. 7,800 ש"ח ב 5 תש'

2. ללמוד רק את הקורס להכשרת מטפלים ב NLP וכלים מנטליים. 5,850 ש"ח ב 5 תש'

3. ללמוד את 2 הקורסים במקביל ב 30% הנחה !!! 9,555 ש"ח ב 5 תש'

(אל דאגה – מדובר ברוטציה של שיעור אחד בשבוע).

בסוף השיעור הרביעי תשלמי רק את התשלום הראשון.
יש להדגיש שכל תש' משודר או משולם בנפרד בכ"א
או באפליקציה או בהעברה לחשבון, ולכן הסכום הכולל
לא תופס את מסגרת האשראי וגם אין לך התחייבות
להתמיד בתשלומים ואת רשאית להפסיק לשלם.

היכן ?

  • הקורס היברידי – פרונטלי & דיגיטלי.
  • בכל שיעור לכולם יש זכות בחירה – באם להשתתף פרונטלית או להשתתף בזום.
  • מיקום המכללה – פינת יגאל אלון 123 עם מוזס יהודה ונח 28, תל-אביב (דקותיים ממגדלי עזריאלי​) במכללה מכון לה-וידה | אורין שטמפלר | תילתן ועוד…

מתי ?

הקורס אורך 20 שיעורים. בימי רביעי מ 17:30 עד 22:15 רק פעם בשבועיים. כ 10 חודשים. הקורס במתכונת מתגלגלת – ongoing.

 זה אומר, שתכנית הלימודים מעגלית – מחזורית. הסדר של השיעורים מחזורי וקבוע, כמו סדר הימים בשבוע והחודשים בשנה. הפורמט המחזורי ניתן לנו מנותנת החסות שלנו, אוניברסיטת ניו-יורק. הפורמט הזה נדיר בחדשנותו והוכיח עצמו כאידאלי ללימוד של חומר (תוכן) הוליסטי. תוכן שלם שבו לא ניתן להסביר נושא מבלי לקשור אותו לכל שאר הנושאים. לכן, בכל שיעור יש לנו כמה מצטרפים, שזהו להם השיעור הראשון. באותו שיעור ישנם גם כמה מסיימים, שזהו להם השיעור האחרון. המצטרפים משתלבים במהירות בכיתה ואף ניהנים מעזרתם של המתקדמים.

מדע הדיפרנציולוגיה
פרי מחקר בינלאומי

מקיף את טבעו המני מנטלי של האדם. הרכב כל כוחות הדחף. מקיף את כל כללי החסד להבדיל מחוקי הדין.

כולל את כל העולם כולו, סביב בני הזוג - עם הוריהם, בני זוג לשעבר, ילדים שנולדו לפני שהכירו, הילדים שלהם, החברים ובכלל.

5 שיעורי פרקטיקום של סימולציות מפורטות ומוחשיות של תרחישי יעוץ שהיו ונותחו באיזמל חד ומדוייק.

הידע שנקנה לכם אינו שיטה ו/או גישה ו/או אמונה אלא בסיס מוצק ושלם לכל בני האדם באשר הם, בהלימה עם אורחותיהם.

הקורס אינו סקטוריאלי והינו כלל אנושי - אוניברסלי. לכל בני הדתות. לכל הגזעים. לכל התרבויות ולכל המינים.

יש לך שאלות? לנו התשובות

אכן התחום עדיין פרוץ, כי מדע הדיפרציולוגיה בן עשור בלבד (ועדיין רק אנחנו מלמדים אותו) וכל השאר, העוסקים ביעוץ זוגי לרוב מוסמכים בלימודי הדת, הפסיכולוגיה והסוציולוגיה. היות ומדע הדיפרנציולוגיה נבדל מדת, מפסיכולוגיה ומסוציולוגיה, אנו מסננים את המועמדים באמצעות מבחן התאמה למקצוע שלנו. באופן לא מפתיע יוצא, שרוב מכריע של הנרשמים לקורס, נמצאים מתאימים באופן מובהק למקצוע (פחות מ 10% מהנבחנים). אלה גם חשו בעצמותיהם שהמקצוע קורא להם. שהעיסוק ביעוץ זוגי בגדר שליחות בעבורם.

גם אם נתעלם מכל המבדיל ומייחד אותנו בהשוואה למתחרים, אנו מתגאים במחלקת הפרסום שלנו. אין לה מתחרים. זוהי עובדה מוצקה, שהיועצים שלנו באיגוד שיר"ז עמוסים בעבודה ושמם הטוב הולך לפניהם ומוסיף גם לנו המכון כבוד רב.

התעריף הממוצע עומד על 300 שח לשעה. ההוצאה הרווחת על חבילת יעוץ זוגי ומשפחתי כ 6,000 שח.

נתחיל מהסוף – אין התחייבות. אין חתול בשק. למרות שחצי מהנרשמים לקורס, חוששים שיתחרטו בדיעבד, כי לא יתחברו למרצים או לחומר, בכל זאת אחוז הנושרים אפסי. יחד עם זאת, לנו חשוב לא לקבל תשלום אלא בזמן שלו ולכן בכל זמן ומבלי להסביר על שום מה ולמה, שמורה לחניכים הזכות לא לשלם יותר והמכון חייב להסתפק במה שכבר שילמו לו. באופן זה גם המסגרת של הכרטיס לא נתפסת.

אין שיעורי בית, אבל כחלק מדרך הלימוד יש ללמוד ב VOD כל שיעור למפרע וגם בדיעבד. במקביל לקרוא בספר לאורכו ולרוחבו, שוב ושוב.
יש מבחן למבקשים להיבחן ואין חובה להיבחן בו. משמש כמבחן עצמי.
הזכאים לתעודה –
  • נכחו בלא פחות מ – 16 מתוך 20 השיעורים, ברצף וללא השלמות.
  • שילמו על הקורס בהכרה מלאה ובידיעה גמורה של טיב ההתקשרות.
  • דווחו רישמית להנהלת ביה"ס סטיינהארט והתחילו בלימודים תוך 3 חודשים.
הקורס אורך 20 שיעורים. בימי רביעי מ 17:30 עד 22:15 רק פעם בשבועיים. כ 10 חודשים. הקורס במתכונת מתגלגלת – ongoing. זה אומר, שתכנית הלימודים מעגלית – מחזורית. סדר 20 השיעורים של הקורס הינו קבוע, כמו סדר המזלות בגלגל המזלות. הפורמט המחזורי ניתן לנו מנותנת החסות שלנו, אוניברסיטת ניו-יורק. הפורמט הזה נדיר בחדשנותו והוכיח עצמו כאידאלי ללימוד של חומר (תוכן) הוליסטי. תוכן שלם שבו לא ניתן להסביר נושא מבלי לקשור אותו לכל שאר הנושאים. לכן, בכל שיעור יש לנו 2-3 מצטרפות חדשות, שזהו להם השיעור הראשון. באותו שיעור ישנם גם 2-3 וותיקות, שזהו להם השיעור האחרון. המצטרפות החדשות משתלבות במהירות בכיתה ואף ניהנות מעזרתן של המתקדמות יותר.

הקורס היברידי – פרונטלי & דיגיטלי. בכל שיעור לכולם יש זכות בחירה – באם להשתתף פרונטלית או להשתתף בזום. מיקום המכללה – פינת יגאל אלון 123 עם מוזס יהודה ונח 28, תל-אביב (דקותיים ממגדלי עזריאלי​) במכללה מכון לה-וידה | אורין שטמפלר | תילתן ועוד…

אנו גאים להציע לך –
מהלך כולל בשתי פעימות של הסבה מקצועית וגם הקמת עסק יועץ זוגי ומשפחתי פעיל.

פעימה ראשונה – הסבה מקצועית (זהו הקורס) הכשרה מקצועית של יועצי זוגיות. הדיפלומה בינלאומית. ב 10 חודשים סיימת את הקורס. מזל טוב !

פעימה אחרונה – עסק עצמאי מניב, לבוחרים להמשיך איתנו כלקוחות המחלקה המסחרית. פרסום ממומן בפייסבוק מניב פניות (לידים) עיקבי שוטף. קודם כל תהפכי לעצמאית עם עסק משלך ולהשתפשף ממש – לעשות את הסטאג' ! מחלקת השיווק שלנו פועלת יומם וליל להצלחתכם כיועצי זוגיות. המכון יפרסם אותך בתקציב שלך בסך 350 ש"ח לחודש והפונות יצרו איתך קשר. תקבלי זרם פניות שוטף. רן, מנהל הקורס משמש גם כיועץ החונך יועצות מתחילות והוא זה שיחנוך אותך. הוא ילמד ויתרגל אותך לטפל בפניות כאלה בעצמך. במפגשים הראשונים ישתתף גם רן, היועץ המסמיך שלך. בשלב הסטאג', מבחינתם של הלקוחות שלך, רן הוא השותף שלך. שביחד אתם יועצים. כך את צוברת ניסיון וביטחון עצמי, עד שתהיי מוכנה ורוצה להמשיך לבד. אנו סמוכים ובטוחים, שאכן תצליחי כיועצת זוגית בעסק משלך ושתמשיכי להשתייך למשפחת "לה-וידה", כחברה מן המניין באיגוד היועצים שיר"ז ושתמשיכי לקבל פרסום אישי על גבי תשתית מערכתית, שיווקית וגם טכנולוגית מסועפת ומשומנת, באמצעותה אנו מפרסמים ואיתה פועלים במקצועיות.

המערכות של מכון לה-וידה

  • מערכת ניהול קמפיין מרכזית באמצעותה הקמפיינר שלנו מעלה תכנים (פרסום אורגני)  וגם מפרסם בפרסום ממומן, בכל דפי העסק של היועצים.
  • מערכת קשרי לקוחות, הקולטת כל פרט אישי רלוונטי על כל לקוח משלב הפניה ועד בכלל. המערכת משייכת כל מצטרפת ליועץ (לפי טופס הלידים ממנו נרשמה).
  • מערכת דיוור אוטומטית (המשפך השיווקי) בהלימה מלאה לצורכי הפרסום שלנו. מערכת דפי יצירת קשר ומכירה עם ממשק מידע (בק אופיס) לכל יועץ בנפרד.
  • ענן תוכן אקטואלי – היועצים מורידים ממנו בכל יום חומר חדש לפרסום שלהם.

כך הרגישה שרון, לפני שפנתה ליעוץ זוגי משלנו -

להמחשת כוחו הרב של מכון לה-וידה בציבור הרחב, קבלי אחת מסדרת הפרסומות שלנו בטלביזיה.

לומדות מרוצות
+ 0
מוסמכות לייעוץ זוגי
0

שרון (נשואה + 1), שעברה תהליך יעוץ ולימוד, מעידה על עצמה ומפצירה באחיותיה, שיעשו כמותה :

סורי מאמי, באמת שאת יקרה לי ולכן אני אומרת לך, שאם לא תקחי אחריות על הזוגיות שלך, בקרוב לא תהיו את והוא חברים אפילו. מאמי, תאמיני לי, רק את יכולה להוביל את הזוגיות להיות חזקה ובריאה, מה גם שהאיש שלך בליקוי מאורות, כמו אותם לוויתנים, שהתאבדו על החוף, עוד לא קולט, שסופו קרוב. תאמיני לי, שאם אין את לבית שלך, אז מי לך ? ואולי כבר נשבר לך. נמאס לך. נגמר לך הכוח, כי את דוחפת נגד התנועה… ויש תאונות ויש קורבנות. גם אני חשבתי ממש כמוך, שאני נוהגת בזוגיות כמו שצריך ושבאיש שלי נעוצה כל הבעיה. שילך לטיפול או שילך לעזאזל, אבל טעיתי בענק. הסתבר לי ביעוץ זוגי אצל יועצת של מכון לה-וידה, שהזוגיות לא באה לנו באינטואיציה. שלגדל זוגיות יותר מסובך פי 10 מלגדל ילדים. כשהזוגיות חולה אני חולה. כל הבית חולה. כשהזוגיות בריאה, טוב בבית ואני טסה לי מעל העיר. בקיצור מאמי, למדתי. מה זה למדתי… גם חרשתי את הקורס הזוגי של מכון לה-וידה. בלעתי כל מילה. ממש הרגשתי איך אני גודלת ומתפתחת. האם ידעת, שככל שהאינטליגנציה הרוחנית גבוהה יותר, ההרגשה שהכל טוב מתחזקת, אפילו שמודעים למה שלא טוב, והביקורת פוחתת, אפילו שיודעים, מה לא בסדר ? ישנם איזה טריליון דברים, שהם בדיוק הפוך לכל מה שחשבתי והאמנתי. והכל נכון. והכל יושב בול. ועובד כמו שעון. האיש שלי מגיב לי באהבה וברצון, כי קיבלתי אותו כמי שהוא. כי אני רואה אותו. רואה אותו באור טוב. באלוהים, איך שהתברכתי בו. כפרה עליו.
מאמי, אל תמשיכי לקוות, שפתאום הכל יסתדר ויהיה טוב. זה לא עובד ככה. את חייבת להבין, שזוגיות לומדים, כמו שלומדים להיות הורים. ללמוד מיועצ/ת של מכון לה-וידה וגם ללמוד את הקורס הזוגי. השטויות שעושים, כשלא יודעים, הרסניים. מי כמוני יודעת.

היעוד שלך קורא לך

נחזור אליך בווטסאפ ובמייל. השיחות מתואמות.

לתכנים מקוריים ומאלפים עקבו אחרינו

נגישות

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

לאולד סקול - יש עם מי לדבר

03-5757629

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

Call Now Button