מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

לאולד סקול - יש עם מי לדבר

03-5757629

הקורס הזוגי בשבילי

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

הקורס הזוגי בשבילי

הקורס הזוגי
בשבילי

הקורס הזוגי
בשבילי

לימודי זוגיות, הורות ומשפחה
לסינגלים + חד הוריים + זוגות
פרי מחקר בינלאומי מקיף ושלם.
התכנית פעילה במשרד החינוך.

קבלי חינם שיחה עם יועץ אישי-זוגי.

חוכמת לב המשפחה

הגאולה תבוא, האהבה תפרח והבית יבנה ויתרחב בזכותך. כאשר תהיה לך חוכמת לב המשפחה. כשתביני את המהות של הזוגיות. אז תדעי איך לבנות ואיך למנוע מההשפעות המזיקות להרוס.

זוגיות מנצחת

בקורס הזוגי כל העובדות, התובנות והמסקנות המעשיות, שיובילו אתכם לחיות בזוגיות מנצחת ולחיי משפחה בריאים ויציבים. לחיות בחכמה, בכבוד, באהבה וברצון.

משפחה מלוכדת

לדעת ולהפנים את קוד החיים בזוגיות, חיוני לכל. הקורס הזוגי חדשני ומביא לתפנית בחיים - מאי נחת, ריב ומדון לחיים באהבה, בשלום ובביטחון. והמתחכמים משלמים מחיר טרגי.

מי צריך ללמוד זוגיות ?

לאיכפתיים, שטובת הזוגיות נוגעת בנפשם. המכירים במרכזיותה של הזוגיות.

לסינגלים האמביוולנטיים כלפי הזוגיות - הולכים צעד קדימה ואז שתי צעדים אחורה.

לזוגות צעירים עם ילד/ים, שאינם חשים בזוגיות. הספקות אוכלים אותם. הלחץ גובר.

לזוגות פרק ב' עד י"ב, שמכירים באתגר הזוגיות. שחשבו שיהיה קל למנוסים שכמותם.

ל "מבוגר האחראי" בין בני הזוג שדואג לזוגיות. שיודע שטובת הילדים היא טובת הזוגיות.

לשוחרי הבריאות והחיים הטובים, שעם כל הכבוד לחומר, משקיעים בהתפתחות רוחנית ובמשפחה.

למשיבים על המבחן שלנו לדרוג ידיעתם בזוגיות, שטעו ב 5 או יותר מהשאלות.

יש דבר כזה בשבילך -
זוגיות בריאה, חזקה והרמונית

יועצים המהללים את מדעי הזוגיות

נו אז מה? אם כולם חושבים, שהזוגיות שייכת לעולם הפסיכולוגיה ?

זה נכון שהזוגיות הגרעינית מושפעת מהרבה מאוד משתנים סביבה, כמו הדת והמדינה, התרבות והחברה. כמו הפסיכולוגיה של הפרט וגם הפסיכולוגיה של הרשתותו החברתיות. כל זה בהחלט נכון מאוד. ודווקא משום כך, לא מכל ההשפעות הללו תצמח הישועה. דווקא ההיפך הוא הנכון, כי כל אלה אינם הגרעין אלא רק רעש רקע סביב, שמסיח את הדעת מן העיקר.

זהו הגרעין – העיקר – יש מכנה משותף אוניברסלי לכל יחסי הזוגיות בעולם, משחר הימים ולתמיד. חוקי הטבע של הזוגיות מוגדרים כמדע שלם – מדע הדיפרנציולוגיה ובשמו העממי – מדעי הזוגיות.

זה מה שחשוב באמת – שאת תלמדי באחד ממסלולי הלימוד שלנו כאן את מדעי הזוגיות, בכדי לדעת איך לבנות את הזוגיות ולגדול יחד. לדעת איך לא להרוס בטעות. וזה בדרל כלל מנוגד לגמרי למובן מאליו. הפוך לאינטואיטיבי. מנוגד גם לחוכמת ההמונים בענייני זוגיות שדווקא מרעיל את הנפשות ומחבל בזוגיות.

זוהי הזדמנות של ממש לצאת ממעגל האיבה ולפתוח במעגל של באהבה וברצון. ללמוד ולרכוש כלים פרקטיים על מנת להתמודד בהצלחה עם אתגרים אישיים, בזוגיות, בהורות ו/או בזימון זוגיות ו/או במערכת יחסים מורכבת פרק ב'.

לאחר שתפנימו את הידע אל תוך חייכם שלכם תשיגו עמדה בה תהיה לכם השפעה מכרעת על הזוגיות (הזוגיות כמו גזע עץ, הנושא את ענפי המשפחה).

מי שזורם לו בדם להיות מטפל ו/או יועץ ו/או מנחה, לא יכול לחיות יום אחד מבלי לעזור לאחרים להתקדם ומבלי להעצים את הסובבים אותו, במיוחד כאשר מדובר בנכס הכי משמעותי בחיינו – הבית שלנו – המשפחה שלנו, שבמרכזה זורחת שמש הזוגיות שלנו.

 

הצעד הראשון -
חשוב לך לבחון
עד כמה את יודעת זוגיות

לפני -
שרון (נשואה + 1), שכך הרגישה, לפני שלמדה את הקורס הזוגי במסלול זום :

לומדות מרוצות
+ 0
מוסמכות לייעוץ זוגי
0

אחרי -
שרון (נשואה + 1), שלמדה את הקורס הזוגי במסלול זום, מעידה על עצמה ומפצירה באחיותיה, שיעשו כמותה :

סורי מאמי, באמת שאת יקרה לי ולכן אני אומרת לך, שאם לא תקחי אחריות על הזוגיות שלך, בקרוב לא תהיו את והוא חברים אפילו.
מאמי, תאמיני לי, רק את יכולה להוביל את הזוגיות להיות חזקה ובריאה, מה גם שהאיש שלך בליקוי מאורות, כמו אותם לוויתנים, שהתאבדו על החוף, עוד לא קולט, שסופו קרוב.
תאמיני לי, שאם אין את לבית שלך, אז מי לך ?
ואולי כבר נשבר לך. נמאס לך. נגמר לך הכוח, כי את דוחפת נגד התנועה…
ויש תאונות ויש קורבנות.
גם אני חשבתי ממש כמוך, שאני נוהגת בזוגיות כמו שצריך ושבאיש שלי נעוצה כל הבעיה – שילך לטיפול או שילך לעזאזל, אבל…
טעיתי בענק. הסתבר לי במכון לה-וידה, שהזוגיות לא באה לנו באינטואיציה.
שלגדל זוגיות יותר מסובך פי 10 מלגדל ילדים.
כשהזוגיות חולה אני חולה. כל הבית חולה.
כשהזוגיות בריאה, טוב בבית ואני טסה לי מעל העיר.
בקיצור מאמי…  אני למדתי. מה זה למדתי… חרשתי את הקורס הזוגי של מכון לה-וידה.
בלעתי כל מילה. ממש הרגשתי איך אני גודלת ומתפתחת, ממש מידי יום.
האם ידעת, שזוג יונים יכולים להיות דומים גג 12% ? זה לא יאומן.
האם ידעת, שככל שהאינטליגנציה הרוחנית גבוהה יותר, אנחנו פשוט מרוצים יותר ממה שיש ?
יש בקורס הזוגי, איזה טריליון דברים, שהם בדיוק הפוך לכל מה שחשבתי והאמנתי.
והכל נכון. והכל יושב בול. ועובד כמו שעון.
האיש שלי מגיב לי באהבה וברצון, כי קיבלתי אותו כמי שהוא.
כי אני רואה אותו. רואה אותו באור טוב.
באלוהים, איך שהתברכתי בו. כפרה עליו.
מאמי, אל תמשיכי לקוות, שפתאום הכל יסתדר ויהיה טוב. זה לא עובד ככה.
את חייבת להבין, שזוגיות לומדים, כמו שלומדים להיות הורים.
השטויות שעושים, כשלא יודעים, הרסניים. מי כמוני יודעת.

3 סיבות מוחצות
ללמוד במכון לה-וידה
זוגיות, הורות ומשפחה

סיבה 
#1

טובתך שלך היא טובת הילדים שלך !

זוהי טעות רווחת, לחבל בזוגיות למען הילדים, כי טובת הילדים באמת בראש מעייננו. אלא מה ? שזה בעצם הפוך לטובתם של הילדים. בזכות הידע שתרכשי אצלנו, תנהגי נכון עם הילדים ובה בעת גם תבני ותחזקי את הזוגיות, ולא תעשי טעויות הוריות קשות, כי תדעי מהי טובתם האמיתית של הילדים ולא תלכי שולל אחר הדיעה הרווחת.

סיבה 
#2

טובתך שלך היא טובת הזוגיות שלך !

זוהי טעות רווחת, לחשוב שהזוגיות מנוגדת לחירות הפרט. מגבילה וחונקת. אלא מה ? זהו המצב של רוב הזוגות כי אינם יודעים מהי זוגיות אמיתית ולכן הזוגיות שלהם במצב לא טוב – מגביל וחונק. בזכות הידע שתרכשו אצלנו, תנהגו נכון עם בן או בת הזוג ובכך תבנו ותחזקו את הזוגיות, ולא תעשו טעויות קשות, כי תדעו מהי טובתכם האמיתית ולא תלכו שולל אחר הדיעה הרווחת. במהלך הקורס הזוגי, תלמדו ותפנימו את מדעי הזוגיות עם סט מפתחות, שמייד ישפיעו עליכם אישית. לכולנו יש חיים אישיים מאתגרים. הידע ודרכי הפעולה שתרכשו בקורס הזוגי יקנו לכם את היכולת להתמודד עם כל אתגר, דילמה ומורכבות, הקיימות בכל מערכת יחסים.

סיבה 
#3

טובתך שלך היא טובת המשפחה שלך !

זוהי טעות רווחת, להתגרש מתוך מחשבה, שבזאת הצלנו את עצמנו וזה טוב, כי בכל זאת נשארנו עם הילדים כמשפחה גרעינית וההורה השני יתפקד כרגיל. אלא מה ?  קודם כל, מוכח מדעית שב – 95% ממקרי הגירושים, תוך 5 שנים, המתגרשים כולם מודים בינם לבין עצמם, שעשו טעות מרה. בניין המשפחה הוא הנכס הכי גדול לכל אדם באשר הוא, בתנאי שבנה בחוכמה ובהתמדה ולא חתם על צוו הריסה. במהלך הקורס הזוגי, תלמדו ותפנימו את מדעי המשפחה. הידע ודרכי הפעולה שתרכשו בקורס הזוגי יקנו לכם את היכולת להתמודד עם כל אתגר, דילמה ומורכבות, הקיימות בכל משפחה, אינטימית וגם מורחבת.
מכון לה-וידה מוביל בעוז קרב על התודעה הציבורית לחשיבותה של זוגיות אחת, כיסודות הבית של המשפחה כולה.

לימוד הזוגיות בספר וגם בקורס זוגי

תוכנית הלימודים ב - 8 פרקים

פרק כחול : היזם הורה עיקרי | הורות א-סימטרית | הורה משני

משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור פריונם המנטלי (פער ניכר בדרגת הכמיהה לילד). השפעת הפריון המנטלי על חיי המין, משלב התכנון (לפני הריון) והלאה (בשגרת "גידול ילדים" ובשגרת "הילדים עזבו את הבית"). טובת הילדים לינוק מחכמת היד הרכה, המעצימה את חכמת היד הקפדנית והמחנכת. ההורות המשולבת – האימהות בסינרגיה עם האבהות. משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור רעבונם המיני. משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור צימאונם לאינטימיות. הקשר הסימביוטי בין האינטימיות, לרומנטיקה, ליחסי מין. משמעות קיום יחסי מין (שכיחות/איכות) לחוסנה/סופה של הזוגיות. 

פרק כתום : הפכים | התפתחות אישית | חלוקת תפקידים | תקשורת בין זוגית - ניהול הזוגיות

עובדה מוצקה – ההתאמה של בני זוג הינה מועטה – תכלית ומשמעות. זיהוי ומיצוי היתרון שבחסרון. זיהוי מלכודת הציפיות. אופן הידוק החיבור. אופן הסנכרון. משמעות הדיון המחכים והמקדם להבדיל מהתנצחות קיבעונית ומסכסכת. מהות התקשורת ותכליתה המעשית והמקרבת, תוך התעלות (עד כדי התעלמות) על הבדלי הסגנון והתרבות. משמעות השת"פ – האינטרס המשותף – יד אחת – שלילת המו"מ. משמעות הזוגיות להתפתחות האישית – במידות ובהישגים.

פרק חום : לב חשוף חסר הגנה | אמון מתוך אמונה | ניהול פחדים | בגידה באמון

תכלית השגרה לשלומה של הזוגיות. הכרת חוקי הכבידה של הזוגיות – האיזון העדין של אחיזה הדדית, תוך מתן אמון מתוך אמונה, בלכבד את האוטונומיה של בן הזוג, ביחסיו ההדוקים עם רבים. נקודת האיזון של חירות מול אחריות / פתיחות והעזה מול ריסון מאופק. הגדרת הזכויות של בן הזוג. הבוגד מול הנבגד – בצומת החלטה גורלית – הזוגיות תתחזק או תתפרק ?

פרק סגול : גירושין חד צדדיים | איחוי הזוגיות והמשפחה | גירושין כפויים

ניתוח עילות סרק (קשיים טבעיים מובנים בזוגיות כדרך הטבע) לגירושין – גירושין בהעדר הצדקה לצוו הריסה לבית. ניתוח העילות לשלילת הזכות לאהבה רומנטית ולזוגיות. כורח הגירושין – הצלת האחד מעוולות האחר, כוחני הכופר בערכים. אבחון שורש הבעיות ברובד העלום. המענה ההולם לתחושות התסכול והמירמור שטעות ביסודם, באי הבנתם, תפיסתם, גישתם והתייחסותם לעצם הדברים. הטיפול בסכנת הפזיזות. איחוי הזוגיות בשלשה שלבים.

פרק צהוב : המין פחות זמין ומזמין | זוגיות & שיגרה | תיבול השיגרה בפתיחות | חירות אחראית

משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור פריונם המנטלי (פער ניכר בדרגת הכמיהה לילד). השפעת הפריון המנטלי על חיי המין, משלב התכנון (לפני הריון) והלאה (בשגרת "גידול ילדים" ובשגרת "הילדים עזבו את הבית"). משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור רעבונם המיני. משמעות ההבדל העקרוני בין בני הזוג בשיעור צימאונם לאינטימיות. הקשר הסימביוטי בין האינטימיות, לרומנטיקה, ליחסי מין. משמעות קיום יחסי מין (שכיחות/איכות) לחוסנה/סופה של הזוגיות.

פרק ירוק : אהבה רומנטית - הממשית בניגוד למפונטזת | משחקי חיזור

הבנה עמוקה של ההבדל התהומי, בין אהבת אמת רומנטית ברת קיימה, מתוך שיגרה בריאה וממשית, לבין התאהבות קלת דעת, בת חלוף, בהשפעת הפנטזיה – הכרת הסימנים וההשלכות. השמירה על יסודות הבית, הנשען על יציבות נינוחה אל מול סכנת הפנטזיה המרגשת. משחקי החיזור – תכלית קיומם. השחקנים. כללי המשחק.

פרק ורוד : זיווג ראוי | חוקי המשיכה | אהבה תבונית | הפתיינים | האטרקטיבים

הגדרת בן הזוג הראוי לזוגיות. הגדרתה של אהבה תבונית ומה מקומה של המשיכה בתהליך בחירת בן הזוג ומשמעותה בשגרת הזוגיות. אופן הזיהוי של הפתיינים. המרה בחוקי המשיכה של מתפתים סדרתיים לזימון ובחירה מודעת של בן זוג אחד מני רבים מהאטרקטיביים, רק מתוך הכרות מעמיקה.​

פרק אדום : ברית הזוגיות | חוקי היסוד | יחסים אסורים | יחסים בריאים​

על בסיס ערכים מוחלטים, עליהם אין עוררין, במסגרת חוקי הפיזיקה של הזוגיות, מעמיקים את היחסים עם בן זוג ראוי. עשה ואל תעשה על בסיס חוקי הפיזיקה של הזוגיות – כוחות הבניה מול כוחות ההרס. ידיעת הזוגיות קריטית לנהיגה אחראית ובטוחה של בני הזוג את עצמם וילדיהם. הכרה חיובית בקשיים הטבעיים. משמעות ההתגברות על אתגר הקשיים טבעיים, כמנוף לבניה שיטתית של הזוגיות. הכרה שלילית בהתנהגות פסולה. משמעות בלימת התנהגות פסולה, כתנאי לשלומה של הזוגיות.

אל חשש

הישועה תצמח מידיעת הזוגיות. כשמבינים את המהות של הזוגיות, רק אז יודעים איך לבנות ואיך למנוע מההשפעות המזיקות לזהם ולפרק.

בואו להתנסות

בקורס הזוגי בלימוד העצמי כל העובדות, התובנות והמסקנות המעשיות, שיובילו אתכם לחיות בזוגיות מנצחת ולחיי משפחה בריאים ויציבים. לחיות בחכמה, בכבוד, באהבה וברצון.

הצטרפו להצלחה

לדעת ולהפנים את קוד החיים בזוגיות, חיוני לכל. הקורס הזוגי חדשני ומביא לתפנית בחיים - מאי נחת, ריב ומדון לחיים באהבה, בשלום ובביטחון. והמתחכמים משלמים מחיר טרגי.

תפרנו לכם 4 אפשרויות

לתשלום על מה שמתאים לזמן ולכיס

מהות הזוגיות בספר דיגיטלי

במתכונת של ספר בחוויית משתמש מושלמת הנאמנה אחד לאחד לספר המודפס. מותאם באופן מושלם למחשב, לטבלט ובוודאי לסמרטפון. צריך אינטרנט. זה לא קובץ PDF. בהרשאה ל 5 שנים.

מהות הזוגיות בספר מודפס

גודל A5 כריכה רכה. 178 עמודים בצבע. המשלוח בדואר רשום.

הקורס הזוגי בלימוד העצמי

באתר בו חוויית המשתמש מושלמת לניווט, קריאה, צפיה והקשבה בסמרטפון וגם במחשב. בכל עמוד ועמוד מ 178 עמודי הספר ניתן להקשיב להסבר קצר בן 12 דקו' ובסה"כ 28 שעות. דברי ההסבר מפי שני מרצים בכירים - האחת בסרטונים והשני בפודקסטים. בהרשאה ל 5 שנים.

הקורס הזוגי המשולב

הקורס הזוגי המשולב כולל גם את הקורס הזוגי בלימוד העצמי וגם 12 שיעורים היברידיים (בת"א וגם בזום), אחת לשבועיים במשך חצי שנה בימי רביעי משעה 17:30 עד 22:15. ברגע שנרשמים מתחילים ללמוד וכבר מצטרפים לשיעורים מבלי להמתין לתחילת מחזור חדש, כי הקורס במתכונת מתגלגלת, בלי התחלה ובלי סוף.

כל מסע מתחיל בצעד אחד קטן –
השאירי כאן פרטים ותקבלי חינם שיחה עם יועץ אישי-זוגי.

לתכנים מקוריים ומאלפים עקבו אחרינו

נגישות

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

לאולד סקול - יש עם מי לדבר

03-5757629

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

Call Now Button