מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

לאולד סקול - יש עם מי לדבר

03-5757629

הצעה 2 לדף הבית

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

הצעה 2 לדף הבית

המכון למחקר ולהוראת יחסי המינים אבי מדע הדיפרנציולוגיה המכון להתפתחות אישית וזוגית המכון לידיעת הזוגיות המכון לפיתוח כלים מנטליים NLP

מכון לה-וידה הוקם ב – 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית. את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים וטובים, כשותפים נאמנים לדרך. ב – 2012 המכון הוציא לאור את הדיפרנציולוגיה, כענף מדעי שלם של יחסי החסד. המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​

ההיצע שלנו לטובת הכלל

קורס יעוץ זוגיות, הורות ומשפחה

יועצי המכון מוסמכים במדע יחסי החסד, פרי מחקר בינלאומי מקיף ושלם. התכנית פעילה במשרד החינוך.

הקורס הזוגי

הקורס הזוגי כולל את הספר "מהות הזוגיות". בכל עמוד פס קול וסרטון וידאו של הסברים, המבטיחים לך הפנמה עמוקה ומלאה.

יעוץ זוגי, הורי ומשפחתי

אנו יועצי זוגיות, החברים באיגוד שיר"ז, מאבחרנים ומייעצים להבראת הזוגיות. יועצי המכון מוסמכים להבראת הזוגיות. יועצי המכון מוסמכים ברפואת הזוגיות הדיפרציולוגיה. היא מדע יחסי החסד.

רונית אילברג

נשיאת מכון לה-וידה. מאסטר בכלים מנטליים NLP. דיפרנציולוגית. זוגיולוגית. יועצת זוגית לנשים ולנשיים.
ברזומה שלי, כיועצת זוגית לנשים ולנשיים, מעל ל 600 נשים וגם יותר מ 40 נשיים.  לכולן היה מכנה משותף – הן היו מאוכזבות. מתלוננות. אינן מאמינות.  חמוצות. אני ניכנסתי לראש שלהן , הבנתי את שורש הטעות שלהן  ומשם הן עברו תהליך רבולוציוני, סוג של מוטציה: נפתח להן הראש. נפקחו להן העיניים. הן היו בטוחות שהן יודעות וצודקות, אבל תוך כדי התהליך איתי, התבררה להן האמת לאמיתה. הן יצאו מחושך לאור. החיים שלהן תפסו את הכיוון הנכון להן, גם בפרקטיקה וגם ברוח, כי רק בהלימה מלאה בין הנאמנות של האדם לעצמו ובין נאמנותו לזוגיות שלו, טמון סוד החיים באור.
מי היא רונית אילברג ואיך מכון לה-וידה קשור ?
בצעירותה רונית סיימה בהצטיינות תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים וכבר כיהנה בתפקידים שונים בהנהלה של בנק לאומי. על אף שזכתה להערכה עם שכר גבוה רונית פנתה לעולם הרוח, כי היעוד קרא לה. רונית טוטאלית בהווייתה ולא עצרה, עד שהפכה בעצמה לאוטוריטה, המסמיכה מאסטרים בכלים מנטליים NLP וגם הפיקה 6 תקליטורי תרגול מנטלי NLP הנמכרים ביותר מסוגם עד היום בישראל.  מהר מאוד נקשרו אליה אנשי רוח ומחקר מדעי, בעלי שם בינלאומי  וביחד יסדו את מכון לה-וידה, ככוח עולה בתחום האימון בכלים מנטליים NLP  אבל אלה לא נחו על זרי הדפנה וכמכון מדעי רציני ומכובד הובילו מחקר עולמי מקורי של יחסי המינים, שנחתם בתגלית מדהימה – מדע חדש – מדע יחסי החסד ובשמו הבינלאומי – הדיפרנציולוגיה. התברר מדעית, שהזוגיות במהותה העמוקה, מהווה את הבסיס לכל יחסי החסד. התברר מדעית שלזוגיות ישנה חוקיות של ממש ! כמו בהנדסה ! כמו ברפואה ! התברר מדעית שחיוני ללמוד, לדעת ולהפנים אותה, ממש כפי שלומדים ברצינות כל דבר, החיוני לחיים שלנו.

אני מזמינה אותך ואותך הנשי לפנות אלי, גם בלי סיבה מפורשת או לוחצת. כאילו ככה סתם, כי אין לי ספק, שבכל מקרה תמצאי ערך רב בקשר איתי, קל וחומר, אם וכאשר תעברי איתי תהליך עומק שיכוונן ויכייל את נתיב החיים שלך לתמיד. צרו קשר.  אני כאן בשבילך ובשבילך הנשי. 

exclamation
נגן וידאו
נעים מאוד

מכון לה-וידה

מכון לה-וידה הוקם ב – 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית.

את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים וטובים, כשותפים נאמנים לדרך.

ב – 2012 המכון הוציא לאור את הדיפרנציולוגיה, כענף מדעי שלם של יחסי החסד.

המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​

יעד חברתי ראשון במעלה

להנחיל בחברה את מדע יחסי החסד - הדיפרנציולוגיה.

הוציא לאור את עולמו הפנימי, המורכב, העשיר והנחבא של כל טווח הטבע המיני מנטלי של האדם.

לאחד את כלל בני האדם, כשווי ערך אנושי וכבוד עצמי ללא תלות בהבדלים הגלויים והנסתרים.

לאמן חפצי זוגיות רומנטית לראות ולזהות רק טובי לב ומזג, כאטרקטיביים, הראויים לאהבתם.

להכשיר בני זוג, כנהגים של זוגיות רומנטית, הנוהגים בכבוד, באצילות ובנדיבות בבני זוגם.

לעצור את סחף קריעת המשפחות, מתוך בחירה בחיזוק יסודות הזוגיות הרומנטית, כבני ברית אמיצה.

האמנה של המכון

הרפואה הקונבנציונאלית של הזוגיות 

מכון לה-וידה מקים מן המסד את הרפואה הקונבנציונאלית של הזוגיות.

בשנת 2013, בחסות אוניברסיטת בר אילן, נוסד קורס הכשרה מקצועי, מעמיק ורציני של יועצי זוגיות. מאז שנת 2014, בחסותה של  אוניברסיטת ניו-יורק, הקורס מתגלגל באופן מחזורי, רציף ועקבי וכבר סיימו אותו בהצלחה מעל 500 יועצים ויועצות.

החניכים נהנים מחוויית לימוד מעצימה ומצוינת. במהותם, יועצי הזוגיות שלנו מהווים מעין דוקטורים של זוגיות – זוגיולוגים. הללו מרצים, יועצים מומחים במתודולוגיה של יחסי החסד, ובשמה הלועזי – הדיפרנציולוגיה. תחום מדעי חדש, בגדר תגלית בינלאומית של ידע חלוט, שאך מעטים האמינו בקיומו, החיוני לציבור בארץ ובעולם. המכון מגבש ומקדם את יועצי הזוגיות שלו בישראל.

המכון מפעיל מנגנון משומן של פרסום ושיווק עקבי של היועצים שלו. היועצים המרצים של המכון מנחילים בציבור את יחסי החסד בכלל ואת "מהות הזוגיות" בפרט, בכל דרך אפשרית.​

נגישות

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

לאולד סקול - יש עם מי לדבר

03-5757629

מכון לה-וידה

הכשרת יועצי זוגיות ומשפחה

Call Now Button